• White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon

Ми на зв'язку

© 2017 

Магальська ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. Гр. Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@gmail.com

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Новоселицького району, Чернівецької області,

Україна. 60313

    З метою виховувати в учнів почуття поваги , терпимості та любові в Магальській  школі І-ІІІ ст. ім. Гр. Нандріша було проведено ряд заходів до Міжнародного Дня Толерантності який відзначається 16 листопада. Заняття-тренінг «Що таке толерантність»-учні  7 кл,

 ввиховна година  "Країна добра" 6 кл., проведення анкетування «Чи толерантна ти людина» учні 9 кл.,перегляд мультфільму про добро та повагу 5-7кл, хвили...

10 жовтня 2019 року були підведені підсумки І етапу районної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Галерея мистецтв» (номінація «Образотворче мистецтво»). 

     Тема виставки-конкурсу – «Дитинства – чисте джерело». Конкурс проводився з метою національно-патріотичного виховання молоді; висвітлення  теми засобами    образотворчого мистецтва, пошуку та підтримки обдарованих дітей.

     Нашу школу предста...

На виконання наказу відділу освіти № 194 від 22.10.2019 р. про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в закладах, підвідомчих відділу освіти, Магальської об’єднаної територіальної громади та закладах дошкільної освіти сільських рад   в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша був організований та проведений тиждень з основ безпеки життєдіяльності з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вив...

   Щорічна благодійна акція  «Милосердя»  з кожним роком  виявляє все більше  небайдужих людей, здатних прийти на допомогу в скрутну годину. На жаль, у ході її проведення виявляється ще більше людей, які потребують уваги і підтримки.  Цього року учні нашої школи зібрали продукти харчування для сім’ї переселенців з Донбасу яка проживає на території Магальської сільської ради.

   

Під час Ак...

      7 листопада в Новоселицькому Будинку дитячої творчості пройшов районний етап фестивалю-конкурсу "Буковинська Зіронька. Наш заклад на цьому конкурсі представила талановита учениця   7 класу Заводовська Аделіна. Наша зіронька виступила в середній віковій категорії в таких номінаціях як:

    - Вокал з піснею " Ca moldoveneaca nu-i nimeni"

    - Хореографія-  заполонила глядачів та члені...

   

Традиційним   став шкільний ярмарок , де учні та батьки Магальської ЗОШ підготувалися до акції : випекли різні смаколики . Кожний клас продумав, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформити своє торгове місце . Ярмарок розташувався в шкільному спортзалі. Всі учасники ярмарку з задоволенням закликали покупців придбати їхній товар. Завдяки такому заході діти та батьки отримали хороший настрій , об’єднало зус...

   Традиційним святом в нашій  школі стало  свято «Золота осінь», яке пройшло 25 жовтня, в якому взяли участь учні 1-11 класів.

На один день школа поринула в чудову осінню казку.

Кожен клас підготував художній  номер. На цьому заході діти і танцювали і співали , розказували вірші про золоту осінь, фантазії і творчості дітей не було меж. 

   Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі – від найменш...

   З метою проведення в ЗЗСО Всеукраїнського тижня протидії булінгу з 16.09 по 20.09.2019 р. в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша були проведені наступні заходи :

- виховні години :

                             в 8-А та 8-Б   «Як навчити дітей безпеці в Інтернеті", 

                                5-Б клас "Дружні  відносин...

Stimaţi pedagogi,


Dragi elevi,

Dragostea şi setea de carte iarăşi ne adună la un început frumos de toamnă pentru a ne spune reciproc: Bun venit la Ziua Cunoştinţelor!

Începutul unui nou an şcolar este pentru noi toţi un prilej de bucurie şi de speranţă. Răsună primul sunet – şi sălile de clase la viaţă, găzduind copiii şi tinerii creativi, dornici de noi cunoştinţe.

Dragi elevi, la acest frumos început de toamnă Vă dorim un...

Un fir roșu, altul alb

Anotimpuri se despart

Primăvara iarăși vineri

De la noi, numai bine

Data de 1 Martie reprezintă începutul primăverii, iar mărțișorul pe care fetele îl primesc trebuie legat la răsăritul soarelui în prima zi a lunii martie și se poartă până când se aude cucul cântând. Mărțișorul nu se aruncă, ci se leagă de un trandafir sau un pom înflorit, ca să ne aducă noroc.

Ziua de 1 Martie constituie un bun prilej să tra...

Please reload

Магальська ЗОШ

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now