• White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon

Ми на зв'язку

© 2017 

Магальська ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. Гр. Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@gmail.com

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Новоселицького району, Чернівецької області,

Україна. 60313

    З метою виховувати в учнів почуття поваги , терпимості та любові в Магальській  школі І-ІІІ ст. ім. Гр. Нандріша було проведено ряд заходів до Міжнародного Дня Толерантності який відзначається 16 листопада. Заняття-тренінг «Що таке толерантність»-учні  7 кл,

 ввиховна година  "Країна добра" 6 кл., проведення анкетування «Чи толерантна ти людина» учні 9 кл.,перегляд мультфільму про добро та повагу 5-7кл, хвилинка позитиву «Комплімент кожному», бліц-опитування «Чи живе в моїй школі толерантність» 5-11кл.

10 жовтня 2019 року були підведені підсумки І етапу районної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Галерея мистецтв» (номінація «Образотворче мистецтво»). 

     Тема виставки-конкурсу – «Дитинства – чисте джерело». Конкурс проводився з метою національно-патріотичного виховання молоді; висвітлення  теми засобами    образотворчого мистецтва, пошуку та підтримки обдарованих дітей.

     Нашу школу представляли учениця 6-Б класу Кожукарь Крістіна та учениця 10 класу Журат Ірина . Вони були нагороджені грамотами 2 місця. 

    Також наша школа була представлена на  районному конкурсі «Космічні фантазії». Кон...

На виконання наказу відділу освіти № 194 від 22.10.2019 р. про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в закладах, підвідомчих відділу освіти, Магальської об’єднаної територіальної громади та закладах дошкільної освіти сільських рад   в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша був організований та проведений тиждень з основ безпеки життєдіяльності з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травмування дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, з 04 листопада по 08 листопада були проведенні наступні за...

   Щорічна благодійна акція  «Милосердя»  з кожним роком  виявляє все більше  небайдужих людей, здатних прийти на допомогу в скрутну годину. На жаль, у ході її проведення виявляється ще більше людей, які потребують уваги і підтримки.  Цього року учні нашої школи зібрали продукти харчування для сім’ї переселенців з Донбасу яка проживає на території Магальської сільської ради.

   

Під час Акції Милосердя були зібрані продукти на суму 4500 грн. Зібранні продукти були розподілені наступним чином:

  • Будинок інтернат с. Магала – Овочі на суму 980 грн.

  • Малозабезпеченим сім’ям – продукти харчування на суму 142...

November 10, 2019

8 листопада у Магальській ЗОШ І-ІІІ ст.імені Гр.Нандріша,

48 учнів та 12 вчителів писали радіодиктант національної єдності

      7 листопада в Новоселицькому Будинку дитячої творчості пройшов районний етап фестивалю-конкурсу "Буковинська Зіронька. Наш заклад на цьому конкурсі представила талановита учениця   7 класу Заводовська Аделіна. Наша зіронька виступила в середній віковій категорії в таких номінаціях як:

    - Вокал з піснею " Ca moldoveneaca nu-i nimeni"

    - Хореографія-  заполонила глядачів та членів журі східним танцем "Арабська ніч"

    - Художнє читання, продекламувала вірш "Птиця"автор Іван Павличко;

        За результатами оцінювання журі Аделіна посіла -1 місце. З чим і вітаємо!...

   

Традиційним   став шкільний ярмарок , де учні та батьки Магальської ЗОШ підготувалися до акції : випекли різні смаколики . Кожний клас продумав, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформити своє торгове місце . Ярмарок розташувався в шкільному спортзалі. Всі учасники ярмарку з задоволенням закликали покупців придбати їхній товар. Завдяки такому заході діти та батьки отримали хороший настрій , об’єднало зусилля батьків , учнів та вчителів. Адміністрація школи висловлює подяку батькам за активність , ініціативність та за підтримку. На виручені кошти класні колективи придбали продукти для людей похилого віку .

   Традиційним святом в нашій  школі стало  свято «Золота осінь», яке пройшло 25 жовтня, в якому взяли участь учні 1-11 класів.

На один день школа поринула в чудову осінню казку.

Кожен клас підготував художній  номер. На цьому заході діти і танцювали і співали , розказували вірші про золоту осінь, фантазії і творчості дітей не було меж. 

   Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі – від найменших до найстарших учасників і гостей святкової феєрії Золотої осені . Всі класи блискуче попрацювали і внесли свою нотку, своє бачення світу у палітру кольорів осені. 

   

Свято пройшло у колі друзів, у барвах о...

З 15.10.19 по 18.10.19 у Магальської ЗОШ ім. Гр. Нандріша пройшов тиждень початкових класів. Напротязі цього тижня було проведено різні заходи, тренінги, відкритті уроки,  шкільний ярмарок.

Хай надалі надихає дітей мистецтво,

А палітра хай натхнення надає,

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе.

  Відповідно до плану роботи Магальської ЗОШ І-ІІІ ст. з 01 по 11 жовтня в школі провівся тиждень образотворчого мистецтва.

   Мета тижня – залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді.

   Заняття образотворчим мистецтвом збагачує учнів естетикою, несе їм радість, отож і намагаємось у школі (і на уроках і в позаурочний час) виявити природні задатки, обдарування дитини, стимулювати творчу діяльність, пос...

Please reload

Магальська ЗОШ

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now