top of page

Магальський ліцей імені Григорія 
Нандріша

Нова українська школа

Нормативні документи

Державний стандарт початкової загальної освіти

Концепція нової української школи

Постанова КМУ від 21.02.2017 №87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898 «Про деякі питання державних стандартів повної загальної середньої освіти».

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 №903-р «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепціїреалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

На хвилі Нової української школи

     Нова українська школа стартувала у Магальській ЗОШ ще 1 вересня 2018 р. У нас є 2 перших класи. Завдяки державній субвенції та місцевого бюджету, класи оснащені новим технічним обладнанням. Всі дітки працюють за новими підручниками, які отримали у жовтні-листопаді. На протязі вересня-жовтня 2018р. ми отримали все необхідне шкільне приладдя для організації навчально-виховного процесу. Також отримали нові парти, навчально-методичне обладнання, що дає більш якісно проводити навчальний процес.

    Наші навчальні класи оформлені відповідно до вимог НУШ. Вони поділені на певні осередки. Коридори витримані у стилі НУШ. Всі вчителі початкових класів пройшли курси на платформі EdEra.

Електронні підручники

bottom of page