Магальський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

  • Кукуляк Анжела Георгіївна, вчителька обр. мист.

Тиждень образотворчого мистецтва

Відповідно до плану роботи Магальської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Григорія Нандріша з 08 по 13 жовтня в школі провівся тиждень образотворчого мистецтва.

Мета тижня- залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді. В рамках предметного тижня образотворчого мистецтва « Барви осені» була проведена виставка художньої літератури, та інформаційна виставка «Цікаве мистецтво», на якій учні мали змогу ознайомитись з цікавими книжками та різними методами нетрадиційного малювання різними матеріалами (кавою, кнопками, вином, брудом, та інш.)

Також протягом тижня для здруження учнів був проведений цікавий флеш-моб присвячений дню козацтва під назвою «Козацькому роду нема переводу». Під час проведення флеш-мобу кабінет перетворився в справжню майстерню, де учні 5-11 класів із задоволенням малювали справжні захисників країни- козаків. До цього заходу залучився навіть директор школи Михайло Георгійович, також відтворюючи на папері справжнього козака.

Моєю гордістю є фотовиставка моїх учнів, які обрали професію «Художник».

13 жовтня відбувся відкритий урок з образотворчого мистецтва у 5-му класі за темою « Осінній пейзаж». Учні провели цікавий урок в техніці штампування листями.

8-13 жовтня на базі 5-7 класів була оформлена виставка малюнків «Барви осені».

Тиждень образотворчого мистецтва був дуже насичений, та цікавий для дітей. Учні з натхненням приймали участь у всіх конкурсах та виставили свої малюнки гідно й достойно

.

  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon
Ми на зв'язку

© 2017 - 2021 

Магальський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

імені  Григорія Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Чернівецького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now