Магальський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

  • Федоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Акція "Милосердя"До Міжнародного дня людини Похилого віку, Дня ветерана та Міжнародного дня інвалідів в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша було організовано та проведено благодійну акцію «Милосердя».

Щорічна благодійна акція «Милосердя» з кожним роком виявляє все більше небайдужих людей, здатних прийти на допомогу в скрутну годину. На жаль, у ході її проведення виявляється ще більше людей, які потребують уваги і підтримки.

Цього року волонтерський загін нашої школи зібрав продукти харчування для сім'ї переселенців з Донбасу яка проживає на території Магальської сільської ради.

Традиційним став шкільний ярмарок, де учні та батьки Магальської ЗОШ підготувалися до акції: випекли різні смаколики. На виручені кошти класні колективи придбали продукти для Дитячого будинку-інтернат для розумових відсталих дітей с. Магала.

Проаналізувавши зроблене, можна сказати, що благодійництво в нашій школі – не тимчасова кампанія. З кожним роком збільшується кількість небайдужих людей до чужої біди. Підтвердженням цього є активна участь учнівських, батьківських та трудових колективів у благодійній акції.

  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon
Ми на зв'язку

© 2017 - 2021 

Магальський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

імені  Григорія Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Чернівецького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now