top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Цікаво та пізнавально пройшов перший урок в Магальському ліцеї

Новий 2023/2024 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна витримує протистояння з потужною ворожою армією, платить за це тисячами людських життів, утративши частину своєї території. Тому логічно на Першому уроці нового навчального року ми говорили про витоки незламності українського народу, причетності до цього учнів і про наші спільні завдання на шляху наближення перемоги.

Організація Першого уроку в умовах війни може бути викликом, але важливо знайти способи зберегти позитивний настрій і підтримати учнів та вчителів, створити сприятливу атмосферу на початку нового навчального року.

Відповідно до листа Офісу Президента України від 17.08.2023 року № 41-01/1341 щодо відзначення у 2023 році Дня Незалежності Україні (24 серпня) та Дня Державного Прапору України (23 серпня) Перший урок був проведений під гаслом «Незалежність доводимо щодня». у 1-11-х класів перші уроки були проведені згідно МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ щодо проведення ПЕРШОГО УРОКУ в закладах загальної середньої освіти Чернігівської області у 2023/2024 навчальному році.


Kommentare


bottom of page