Магальський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

  • Бесплітник Юліанна Іванівна, вчителька французької мови

Тиждень іноземної мови 15.02.21 по 19.02.21

У Магальському ЗЗСО І – ІІІ ступенів було проведено тиждень іноземної мови. Було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички отримані на уроках іноземної мови. Протягом тижня були проведені заходи.

У понеділок, 15 лютого, відбулася загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня іноземної мови. Учні 1-11 класів прикрасили яскравими, змістовними стінгазетами та малюнками школу. Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.

Середа, 17 лютого, вчитель французької мови Бесплітник Ю.І. провела відкритий урок у 7-А класі на тему «Спорт у Франції».

У четвер,18 лютого вчителі англійської мови Мар’янчук С.Я. провела відкритий урок у 6-А класі на тему «Відпочинок під час зимових канікул» та Тимчук І.В. у 4-Б класі на тему «Великобританія»

Також протягом тижня учні переглядали мультфільми, слухали та співали музику іноземною мовою. Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі читців англійської поезії.

У п’ятницю, 19 лютого у 6-х класах було проведено вікторини на тему «Мій будинок». Головною метою проведення цього заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі. Також було підведено підсумки Тижня іноземної мови та відзначено найактивніших учасників заходів. Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів.  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon
Ми на зв'язку

© 2017 - 2021 

Магальський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

імені  Григорія Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Чернівецького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now