top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораПартіка Аурелія Петрівна, ЗДНВР

Тиждень хімії в Магальському ЗЗСО

З 01.02.21 по 05.02.21 в Магальському ЗЗСО проводився тиждень хімії, в якому приймали участь учні 7-11 класів. Протягом тижня учні мали можливість перевірити свої знання з хімії та поглибити їх. Розпочався тиждень в понеділок зі знайомства учнів з планом роботи. Також в цей день почався конкурс хімічних газет «Світ чарівної хімії». На уроках хімії в кожному класі проводився конкурс-вікторина «Чи знаєте ви хімію?». Найактивнішими були учні 7-А класу Явдошик Софія, Єремій Василь, Дмітрієва Вікторія, 7-Б класу Кожукарь Крістіна, Стратічук Лія, 8 класу Заводовська Аделіна, Максимець Максим, 9-Б класу Кукуляк Дмитро, Катаранчук Микола, Листкова Віталіна, Простебі Флорентіна, 10 класу Кирилюк Іван, Гумайло Віктор, Паулюк Анна-Марія, 11 класу Тодераш Юліан, Педурару Анастасія.

На другий день тижня хімії проводився конкурс юних поетів-хіміків «Хімія у віршах», де учні мали змогу прочитати вірші відповідної тематики. Переможцем конкурсу стала Явдошик Софія з 7-А класу. Також у вівторок пройшла розважально-пізнавальна гра «Еврика» в 9-Б класі. Діти люблять гратися, тому з радістю взяли участь у грі, котра сприяла поглибленню знань учнів з хімії, розвивала пізнавальну активність та творчі здібності учнів.

03.02.21 в 11 класі пройшов відкритий урок на тему «Оксиди» з використанням ІКТ. На уроці були присутні не лише учні 11 класу, а й вчителі природничо-математичного циклу. Ознайомлення з темою «Оксиди» пройшло на високому рівні завдяки хімічним експериментам, які не лишили байдужими і присутніх вчителів. Діти отримали багато інформації про оксиди, які знаходяться майже у всьому, що нас оточує.

Гра вчить учнів зосереджуватися, самостійно мислити, розвиває увагу, виховує вміння об’єктивної самооцінки, відчуття успіху і віри у свої сили. Тому учні з задоволенням провели четвер тижня хімії, протягом якого можна були вирішити хімічні кросворди та хімічні загадки. Найактивнішими були Татарчук Данієл 9-Б класу, Путінца Дмитро 9-Б класу, Кирилюк Іван 10 класу, Єремій Василь 7-А класу.

П’ятниця видалась насиченою завдяки розважально-пізнавальній грі «Хімічний коктейль», в якій змагались 2 команди: хлопці та дівчата з різних класів. В грі були присутні 4 основні теми з хімії: «Хімічні елементи», «Метали», «Кислоти», «Хімічні реакції». Діти вибирали випадковим чином питання з інтерактивної дошки і давали на них відповіді. Перемогла команда дівчат з мінімальним відривом у 2 бали. В кінці дня був підведений підсумок конкурсу хімічних газет. Перемогу отримав 7-А клас.

Загалом тиждень був насиченим, веселим, цікавим та пізнавальним. Найактивніші учасники були нагороджені грамотами та гарними оцінками.コメント


bottom of page