top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Тиждень румунської мови та літератури

Згідно з річним планом школи, з метою розвитку інтересу школярів до вивчення румунської мови і літератури, активізації їх пізнавальної активності, удосконалення форм і методів проведення он-лайн урок із рідної мови і літератури, в період з 07.12 по 11.12.2020 р. у школі проведено тиждень румунської мови і літератури.

Протягом тижня вчителі Федоряк-Буженіца К. Д., Хостюк Г. Г. і Бурковська Г. М. провели ряд заходів.

  • Відкритий урок літератури у 11-му класі на тему: Adrian Păunescu, poezia "Rugă pentru părinţi" . Date bio-bibliografice. Semnificația mesajului liric. Tema timpului şi a succesiunii generațiilor. Учні висловлювали свою любов до рідної мови, представляючи свої презентації та твори, читаючи вірші на пам'ять. Вони працювали писали вислови про мову на листочках знаходили відповідність між ілюстраціями та висловами з твору, із задоволенням виконували запропоновані їм вправи.

  • Вчителька Федоряк-Буженіца К.Д. провела он-лайн урок-літератури «Naturalismul" з учнями 9-го А,Б класів.

  • Вчителька Хостюк Г. Г. провела урок он-лайн з учнями 5-го класів А, Б на базі вивчених творів написали твір-роздум на тему:" Улюблений герой з найцікавішого твору", які передбачені програмою.

  • Під час тижня пройшов флешмоб «Вклоняємось тобі, наша рідна мова! », до флешмобу залучилися учні 5-11 класів . Всі учасники флешмобу читали вірші румунських поетах та викладали на їхніх сторінках в соціальних мережах.Всі заходи пройшли на високому методичному рівні, складеними за сучасними вимогами, із використанням ТЗН та інтерактивних технологій. Здобувачі освіти продемонстрували зацікавленість до вивчення рідної мови і літератури, сприяли підвищенню їхнього освітнього рівня. Вчителі показали добру підготовку, творчий підхід до проведення уроків, позакласних заходів, оформлення класу.

Для підведення підсумків тижня румунської мови та літератури вчителі організували WORK SHOP на платформі ZOOM, де запросили колег з гуманітарного циклу щоб поділитися досвідом організації уроків мови під час дистанційного навчання.Comments


bottom of page