top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораКукуляк Анжела Георгіївна, вчителька обр. мист.

Тиждень образотворчого мистецтва

Відповідно до плану роботи Магальського ЗЗСО на 2021-2022 н.р., на виконання наказу по Магальському ЗЗСО від 8.10.2021 № 152 «Про проведення тижня образотворчого мистецтва», з метою виявлення зацікавленості та інтересу здобувачів до навчання до образотворчого мистецтва, розвитку творчих здібностей, виховання їх естетичних смаків, активізації позакласної роботи, роботи з обдарованими та здібними дітьми в закладі з 07 по 13.10.2021 року був проведений тиждень образотворчого мистецтва.

План тижня був виконаний повністю.

Відкриття тижня (07.10.2021) розпочалося урочистою лінійкою з повідомленням запланованих заходів. При вході у заклад освіти було організовано гарну фотозону із виставкою художньої літератури, яку зробили вихованці гуртка «чарівний олівець» (5-11 класи). У вівторок, 08.10.2021 вчителька Кукуляк А.Г. організувала з учнями 7 класу Вернісаж відомих художників України Відгадування кросвордів, ребусів, сканвордів.

В понеділок, 11.10.2021 була організована цікава виставка дитячих композицій: «Відчуй себе метеликом» та персональна виставка учениці 6-А класу Кудли Марії. У вівторок, 12.10.2021 Анжела Георгіївна провела мастер-клас з учнями 5 класу «Листівка для батька до Дня козацтва».

В середу, 13.10.2021 Кукуляк А.Г.В провела вдкритий урок у 7 класі «Вишивка –наш невмирущій оберіг» , вставку учнівських робіт «Золота осінь» та мастер –клас з вчителями «Малюнок на листях».

Проведені виховні заходи показали, що вчителька образотворчого митстецтва Кукуляк А.Г. творчо впроваджує різноманітні форми та методи роботи на уроках та в позаурочний час, використовує елементи інноваційних педагогічних технологій. Вчителька враховує індивідуальні особливості кожної дитини для засвоєння вивченого матеріалу, тримає під постійним контролем діяльність учнів. Тиждень був дуже насиченим, творчим та цікавим для всіх учасників освітнього процесу.

留言


bottom of page