top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораНіка Інна Іванівна, директор

Правила поведінки під час оголошення "Повітряної тривоги" в ліцеї та вдома

Сьогодні серед порад від команди #stop_sexтинг правила поведінки під час повітряної тривоги.

Що важливо обговорити з дітьми щодо офлайн-поведінки під час повітряної тривоги?

Рекомендуємо обговорити зі старшими дітьми потребу завантажити на телефон застосунок «Повітряна тривога» (посилання для операційних систем iOS apple.co/3rxfNtT і Android bit.ly/3JNVQVN), адже не завжди можна почути сигнал із вулиці.

У будівлі: взяти тривожний рюкзак; зайти в укриття (це може бути підвальне приміщення чи паркінг); якщо немає спеціального укриття, потрібно спуститися на нижчі поверхи будівлі та обрати безпечне місце (подалі від вікон).

У квартирі: важливо знайти місце за тримальною стіною (найчастіше це біля вхідних дверей); у жодному випадку не підходити до вікон; сісти на підлогу; накрити тіло й голову ковдрою чи іншими речами.

У потязі: нахилитися нижче рівня вікон і закрити голову руками.

На вулиці: зайти в найближче укриття (часто в містах є позначки «укриття» або маршруту до нього).

Якщо немає змоги знайти найближче укриття, то важливо: триматися на відстані від магазинів із вітринами; лягти на землю біля високого бордюру, бетонних блоків; закрити голову руками.

Якщо ви почули вибухи, залишайтеся в безпечному місці, не підходьте до вікон. Не фотографуйте/не знімайте місце обстрілів. Також не виходьте з укриття раніше ніж за 10 хвилин після відбою повітряної тривоги.

Бережіться,усе буде Україна!

Comments


bottom of page