top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораГостюк Ганна Петрівна, вчителька історії

Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня — Міжнародний день боротьби з корупцією. Це нагода ще раз згадати про те, що нетерпимість до проявів корупції та хабарництва є однією із засад державної політики у сфері освіти та фундаментальним принципом освітньої діяльності. Саме тому ми з вами щодня повинні працювати над вихованням покоління українців з нульовою толерантністю до корупції.

Заклади освіти - це той осередок, де закладаються ціннісні орієнтири молодого покоління. Майбутні міністри, народні депутати України, державні службовці органів державної влади та органів місцевого самоврядування, судді, прокурори є сьогоднішніми учнями. Їхній світогляд, ціннісні переконання, способи мислення є результатом нашої з вами важливої і напруженої роботи.

Нетерпимість до корупції має бути наскрізним принципом реалізації освітніх і наукових програм, роботи з учнями, їхніми батьками, загальної політики закладів освіти та щоденної поведінки їхніх працівників.

Україна - частина міжнародної спільноти, де прозорість і доброчесність давно є стандартами у суспільстві. Тому основні засади боротьби з корупцією, закладені у міжнародних документах, зокрема у Цивільній конвенції про боротьбу з корупцією 1999 року та Конвенції ООН проти корупції 2003 року, повинні стати орієнтиром і для нас.

Міжнародний день боротьби з корупцією є гарним приводом провести освітні заходи з цієї теми та залучити учнів до дискурсу про те, чому корупції не місце в Україні.

І нащ ліцей долучився до проведення заходів з даної тематики. Вчителька історії Гостюк Ганна Петрівна провела з учнями 8-Б класу круглий стіл до міжнародного дня боротьби з корупцією.

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/photo/?fbid=975203013065437&set=pcb.975204156398656

Kommentare


bottom of page