Магальський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

  • Федоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Зустріч з випускниками

15 лютого до школи завітали випускники 2015, 2010, 2005, 2000, 1995, 1990, 1985, 1980. Зустріч з однокласниками повернули їх у ті незабутні роки юності, спогади, які так дбайливо зберігали у пам'яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. Сльози , посмішки, квіти, здивування, обійми, поцілунки – усе зливалося у єдиний святковий гамір .

У коридорі школи лунали пісні про навчання, дружбу, дитячі роки. На стінах – вітальні газети зі світлинами, на яких гості вечора вгадували себе та своїх однокласників. Приходять випускники до своїх вчителів не тільки щоб висловити вдячність за знання , але щоб поділитися і своїми життєвими успіхами.

З привітальним словом для всіх випускників виступила директорка школи Ніка Інна Іванівна та побажала випускникам насолодитися приємною атмосферою та поринути у шкільні спогади. Гостям вечора ведуча свята запропонувала виконати творчі завдання , з якими випускники впоралися на відмінно . Яскраві виступи дарували танцювальний колектив «Mărgăritari», учні школи підняли настрій присутнім , виконавши пісні про школу.

Ще довго після свята вчителі та учні разом згадували шкільні роки.
  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon
Ми на зв'язку

© 2017 - 2021 

Магальський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

імені  Григорія Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Чернівецького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now