top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Зустріч з випускниками

15 лютого до школи завітали випускники 2015, 2010, 2005, 2000, 1995, 1990, 1985, 1980. Зустріч з однокласниками повернули їх у ті незабутні роки юності, спогади, які так дбайливо зберігали у пам'яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. Сльози , посмішки, квіти, здивування, обійми, поцілунки – усе зливалося у єдиний святковий гамір .

У коридорі школи лунали пісні про навчання, дружбу, дитячі роки. На стінах – вітальні газети зі світлинами, на яких гості вечора вгадували себе та своїх однокласників. Приходять випускники до своїх вчителів не тільки щоб висловити вдячність за знання , але щоб поділитися і своїми життєвими успіхами.

З привітальним словом для всіх випускників виступила директорка школи Ніка Інна Іванівна та побажала випускникам насолодитися приємною атмосферою та поринути у шкільні спогади. Гостям вечора ведуча свята запропонувала виконати творчі завдання , з якими випускники впоралися на відмінно . Яскраві виступи дарували танцювальний колектив «Mărgăritari», учні школи підняли настрій присутнім , виконавши пісні про школу.

Ще довго після свята вчителі та учні разом згадували шкільні роки.
Comments


bottom of page