top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Звіт про проведення інформаційної кампанії «Тиждень кібербезпеки»

На виконання листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА № 01-33/316 від 03.02.2021 в Магальському ЗЗСО ім. Гр. Нандріша було організовано та проведено ряд заходів щодо висвітлення інформаційної кампанії «Тиждень кібербезпеки» серед здобувачів освіти.

Щорічно весь світ занурюється все глибше у кіберпростір. Користування електронними ґаджетами стало не просто засобом комунікації, а життєвою необхідністю, як дітей так і дорослих. Разом з тим, зростає кількість небезпек, серед них кібербулінг, фішинг, грумінг та інші форми шахрайства та маніпуляцій, які призводять до загрози посягання на права, життя, свободу та здоров’я людини.

Над реалізацією цієї проблеми та забезпеченням безпечного освітнього простору працювала ціла команда професіоналів : заступник директор з ВР Федоряк-Буженіца К.Д. , педагог організатор Зайдел М.Т., практичний психолог Бойчук А.Г. , вчителі інформатики Корнуца І.Г. , Партіка В.Д. та класні керівники 1-11 класів, які провели цікаві та доступні заходи для учнівської молоді, а саме:

- Вікторина «Безпечний інтернет», 10 клас, ПО Зайдел М.Т.

- Тренінг заняття « Безпечний інтернет», 11 клас, ПО Зайдел М.Т.

- Монтаж Видео ролика « 10 правил безпеки в інтернеті» 7-А кл.

- Монтаж Видео ролика « Засновники соціальних мереж» учнівське самоврядування

- Кібербулінг - як не стати жертвою в інтернеті! ( тренінг 8-ий та 10 кл.) , ПО Зайдел М.Т.

- Проведення виховних годин серед учнів 1-11 класів на тему : «Обачність в Інтернеті, пильність в Інтернеті, захист в Інтернеті, доброзичливість в Інтернеті, сміливість в Інтернеті».

- Тренінг на тему : «Безпека в інтернеті» серед учнів 3-4 класів, практичний психолог Бойчук А.Г..

- Практичний тренінг для вчителів «Кібербулінг, фішинг, грумінг та інші форми шахрайства та маніпуляцій, які призводять до загрози посягання на права, життя, свободу та здоров’я людини», ЗДВР Федоряк К.Д..

- Практичні заняття на тему: «Безпека дитини в Інтернеті: від загроз до можливостей» серед учнів 2-11 класів. Вчителі інформатики Партіка В.Д. та Корнуца І.Г..
Σχόλια


bottom of page