top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораГостюк Ганна Петрівна, вчителька історії

Тиждень правознавства

Щорічно, починаючи з 2008 р., в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, відповідно до Указу Президента від 08 грудня 25008 р. №1149, що завжди включає 10 грудня.

Протягом 02-10 грудня 2019 р. і в Магальській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Гр. Нандріша, проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.

Предметний тиждень біло проведено згідно затвердженого плану, з метою активізації творчої та пізнавальної діяльності учнів, з метою надання можливості учням презентувати набуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

Так, у рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів були залучені учні 1-11 класів.

До тижня правознавства було продумано багато цікавих завдань, під час яких діти продемонстрували знання права, а також свій загальний кругозір.

Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на яку завітали «Богиня Правосуддя-Феміда» та Прокурор. Від них учні дізналися багато цікавого про символ правосуддя, здійснили подорож у світ юридичних професій.

До тижня правознавства школа була оформлена матеріалами з права, афоризмами.

Було проведено низку заходів, таких як:

1. Виставка літератури на правову тематику «Ти і закон»;

2. Виставка стіннівок;

3. Виставка рефератів та творчих робіт;

4. Конкурс малюнків «право очима дітей»;

5. Електронна презентація «Ні насиллю»;

6. Конференція «Закон про збройні сили України»

7. Вікторини з правової тематики у 5-7 кл.;

8. Правовий моніторинг «Знаємо права, виконуємо обов’язки»

9. Анкетування учнів;

10. Бесіда «З історії боротьби за рівні права» -10 кл.;

11. Зустріч з юристом Чернушка І.Г., який провів бесіду «адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх;

12. 10 грудня для 1-11 класів було проведено «Всеукраїнський урок на тему «Права дитини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини»;

Під час заходів учнів продемонстрували знання законів, вміння роз’яснювати правової ситуації, а під час конкурсу «Домашнє завдання» показали сцени на правову тематику. Адміністрація школи, вчителі були присутні на відкритому уроці в 9 класі «Конституція права, свободи та обов’язки громадян України» на якому учні працювали з Конституцією України, висловлювали свої думки про дотримання права і про значення правосвідомості та правової культури.

По завершенню тижня відбулося нагородження найкращих правознавців.


Comentarios


bottom of page