Магальський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів 

ім. Гр. Нандріша

  • Федоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Засідання №3 МО класних керівників 5-11 класів

24 лютого 2021 відбулось засідання МО класних керівників 5-11 класів на тему: Основи педагогічної співпраці «Педагоги-діти-батьки», з метою озброїти педагогів школи сучасними методами роботи з батьками. Формування у педагогів установки, що успіх в організації роботи з батьками значною мірою залежить від особистості та авторитету педагога, його професійності, високих моральних, людських якостей, вміння спілкуватися з батьками, колегами, дітьми. Інтеграція зусиль і гармонізація взаємин педагогічного колективу, громадськості та батьків щодо створення сприятливих умов для ефективної роботи освітнього закладу.

Під час засідання були розкриті наступні теми:

1. Презентація на тему : «Краще разом. Що таке педагогіка партнерства і навіщо вона в НУШ», підготувала заступник директора з ВР Федоряк-Буженіца К.Д..

2. Виступ. Психолого-педагогічні знання, професійні вміння і навички – важлива складова в педагогічному трикутнику «дитина-батьки-вчитель». Миндреску А.Ф. класний керівник 6-А класу.

3. Палітра досвіду роботи класних керівників:

«Позиція батьків – важливий фактор педагогічної співпраці «Педагоги - діти -батьки». Обмін досвідом. Бурковська Г.М. класний керівник 7-А класу.

4. Аукціон психолого-педагогічних ідей. «Система спільних творчих справ батьків і дітей» з елементами тренінгу. Мета – встановити реальні можливості виховного потенціалу кожної сім’ї у вихованні учнів класу. Практичний психолог Бойчук А.Г.

5. Методичні перегуки. Огляд та обговорення методичної літератури з теми засідання.


  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon
Ми на зв'язку

© 2017 - 2021 

Магальський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

імені  Григорія Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

Адреса

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Чернівецького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now