top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

День української хустки

07 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. У цей день ініціативна група з депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки. Введення такого свята на державному рівні ініціювали вінницькі активісти.

Головною метою даного цьогорічного проекту є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. Ця подія покликана об'єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції.

В нашому ліцеї вчительки з дівчатками організували Флешмоб має назву: "Зроби фото з хусткою", під час якого кожна жінка або дівчина прикрасила себе автентичним аксесуаром та продемонструвала багатовікову красу української жінки.

матеріали флешмобу можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/photo?fbid=974068479845557&set=pcb.974070399845365


Comments


bottom of page