top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораСкаловська Альона Володимирівна, вчителька української мови

День української писемності та мови

9 листопада- День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора-послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Свято об'єднує серця тих, хто вболівав за долю українського народу і майбутнє Українського Слова. Саме у ці святкові дні у Магальському ЗЗСО І-ІІІст. ім. Гр. Нандріша проходить Тиждень української мови та літератури.

Мова є душею нації , її генетичним кодом. З метою підвищення орфографічної та пунктуаційної грамотності учні та педагоги охоче приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту націонольної єдності.

І хоч цей тиждень навчальний заклад працював дистанційно, в домівках наших учнів лунали вірші, пісні, висказування українською мовою та про мову, майоріли різнобарвно вишиванки.

Тиждень був пронизаний духом патріотизму, любові та шани до українського слова.

МАТЕРІАЛИ проведення Дня української писемності та мови можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/magalaschool/videos/192030636428259 , https://www.facebook.com/magalaschool/videos/621942072484433 , https://www.facebook.com/magalaschool/videos/924936098446318


Comments


bottom of page