top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

В єдності наша сила

На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 14.02.2022 № 01-34/409 «Про відзначення Дня єднання» 16 лютого 2022 року Магальський ліцей імені Григорія Нандріша приєднався до відзначення Дня Єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

В ліцеї було організовано та проведено ряд заходів, а саме:

 загальношкільний ланцюг єднання, в цьому заході прийняли участь всі учасники освітнього процесу;

 розгортання прапору України з використанням патріотичних закликів до єднання: «Слава Україні!», «В єдності наша сила», «Разом сильніші» з хештегом #UAразом;

 приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України!

 класні керівники провели виховні години у 1-11 класів під гаслами: «В єдності наша сила», «Україна незламна», «Гуртуймось за Україну», «Ми єдині та непоборні».

Цей день об’єднав всіх учасників освітнього процесу, як вчителів так і учнів. Ще раз ми довели, що : «УРАЇНА- одна для всіх», це наш рідний дім і тільки разом ми сильніші. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!

Всі фото та відеоматеріали розміщені за посиланням: https://www.facebook.com/100006518329614/videos/663071518078717/ ,

та на офіційних сторінках ліцею під хештнгами #UAразом, #Ми_єдині_та_непоборні.Comments


bottom of page