top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Відчуття щастя і романтики

14 лютого в українських школах уже традиційно відзначають День святого Валентина. Що й казати: діти завжди чекають на це свято з нетерпінням, адже саме цього дня вони можуть продемонструвати свою симпатію, подарувавши комусь із однокласників омріяну валентинку. Саме 14 лютого школа перетворюється на простір, де вирує атмосфера кохання!

Щороку в в нашому ліцеї святкується День Святого Валентина. Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю.

Для бажаючих зробити листівки своїми руками, в ліцеї напередодні свята, пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок, який підготувала та провела вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання – Кукуляк А.Г. У майстер-класі охоче приймали участь учні 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 9-х та 10-х класів.

Протягом дня в ліцеї панувала атмосфера любові. В цей день вчителі та учні провели багато заходів спрямованих на ознайомлення школярів з історією святкування цього свята.

з матеріалами заходів можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1013671505885254&set=pcb.1013672882551783Comentários


bottom of page