top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З метою привернення уваги учнів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, та з метою забезпечення прав дітей, захисту від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, попередження випадків насильства в сім'ї, в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша в період з 25.11 по 10.12.2020 було організовано та проведено ряд заходів під час Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства, серед яких:

- виховні години для учнів 1-4 класів на тему: "Ми маємо право"

- онлайн виховні години для учнів 5-9 класів

- конкурс малюнків, яке пройшло під гаслом: "Ми проти насильства".

А також класні керівники активізувалися в роботі під час акції та організували цікаві заходи, спрямовані на висвітлення проблеми насильства в сім'ї.

📌25.11 Акція "Я проти насилля " - 5-Б, Скаловська А.В.

📌01.12 Акція "Червона стрічка" присвячена всесвітньому дню боротьби із Снідом, практичний психолог Бойчук А.Г.

📌02.12 Монтаж відеоролика присвячений міжнародному дню боротьби за скасування рабства провели класні керівники 9-А та 9-Б класів Федоряк-Буженіца К.Д та Гостюк Г.Г.

📌3.12 Класні керівники 3-А Гостюк М.Т, 3-Б Кельбя О.І. та 6-А Миндреску А.Ф. організували флешмоб присвячений міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями .

📌5.12 Класні керівники 4-А, 4-Б та 4-В, організували акцію до Міжнародного дня Волонтера "Допоможи пенсіонеру".

📌6.12 Учні 6-Б класу разом з класним керівником Заводовська Д.В. організували флешмоб щодо вшанування пам'яті студенток розстріляних в Монреалі.

Comentários


bottom of page