top of page

Магальський ліцей імені Григорія Нандріша

  • Фото автораФедоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

Ангели пам'яті

20 лютого 2020 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності чимало людей віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України, вони гинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше - від отриманих на Майдані поранень. Народ назвав їх Героями Небесної сотні. Їхніми іменами названо вулиці, сквери, парки, заклади освіти. У Києві створено «Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності».

Відповідно до листа Відділу освіти Новоселицької РДА від 12.02.2020 №01-17/124 «Щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Магальській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Гр. Нандріша було організовано та проведено ряд заходів , серед яких :

Тиха Акція «Ангели пам'яті», передбачала попереднє виготовлення учнями 1-4 класів паперових ангелів, якими було прикрашено місце проведення лінійки з нагоди вшанування пам’яті полеглих Героїв Небесної Сотні.

Організація фотодокументальної виставки присвячену вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні;

Круглий стіл на тему : «Революції Гідності» для учнів 10-11 класів , провела вчителька історії та правознавства Гостюк Г.П.


Comments


bottom of page