• Федоряк-Буженіца Крістіна Дмитрівна, ЗДВР

1 вересня - День знань!


Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання. Тут наші любі вчителі Нам формули життя виводять, І научають дисциплін Та безліч прикладів наводять.

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом. 1 вересня у нашій школі традиційно пройшло свято «Першого дзвоника», який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового 2017-2018 навчального року.

Свято першого дзвоника – це хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Для 62-х першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя , перший навчальний рік , перший дзвоник, перший урок , перша вчителька. Щирими посмішками зустріли першокласників вся шкільна родина та їхні перші вчительки Барвінська Крістіна Володимирівна та Тімчук Лілія Володимирівна які стануть для них поводирем на шляху до Країни Знань.

З привітальним словом виступив в.о. директора школи М.Г.Гостюк, який привітав всіх з початком навчального року та побажав всім учням, батькам та вчителям міцного здоров’я, успіхів у навчанні та наполегливості.


  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon

Ми на зв'язку

Адреса

© 2017 

Магальська ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. Гр. Нандріша.

Сайт створений на Wix.com

Телефон: +38 (037) 336-12-40

Email: magalzosh@ukr.net

вул. Гр. Нандріша, 38,

с. Магала,

Новоселицького району,

Чернівецької області,

Україна. 60313

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now